Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στα παιχνίδια της ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης, οι διαιτητές που ορίστηκαν να σφυρίξουν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου για τα πλέι οφ και πλέι άουτ των Α1, Α2 και Β’ κατηγορίας αλλά και της τελευταίας αγωνιστικής της Γ’ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι διαιτητές που ορίστηκαν και το πλήρες πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ξάνθης:

Α1 Κατηγορία

ΠΛΕΙ ΟΦ(4η αγωνιστική)

Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού  (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Τζιβαρτζίδης)

Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης  (Καλοπήτας, Ουζουνίδης, Γκοντόλιας)

Ρεπό: Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(4η αγωνιστική)

Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδα  (Τζεβελεκίδης, Εμπλιούκ, Κοτινούδης)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Αστέρας Μαγικού  (Γιαπουτζής, Ζαφειρίου, Καραλευθέρης)

Ρεπό: Άρης Πετεινού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 Κατηγορία

ΠΛΕΙ ΟΦ(5η αγωνιστική)

Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Κεντητή  (Τσοπουλίδης, Βαμβακίδης, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού  (Σουρουτζίδης, Πασχαλίδης Γ., Εμίν Κεχαγιά)

Ρεπό: Απόλλων Ξάνθης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(4η αγωνιστική)

Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέας – Ορφέας Ν. Αμισσού  (Τσοπουλίδης, Γκώγος, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Δόξα Μυρωδάτου  (Αγγελακόπουλος, Καραλευθέρης, Μπένος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ Κατηγορία

ΠΛΕΙ ΟΦ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού  (Τζεβελεκίδης, Ζαφειρίου, Χρυσέλης Απ.)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Εθνικός Κιμμερίων  (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Εμίν Κεχαγιά)

Ρεπό: Αετός Τοξοτών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΤΗΣ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(5η αγωνιστική)

Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ατρόμητος Χρύσας  (Γκαϊτατζής, Χρυσέλης Απ. Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ελπίς Σουνίου  (Καρπουζέλης, Οτουζμπίρ, Ξυνός)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ  Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ’ Κατηγορία

Κυριακή 2/4, Ώρα 11:00

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Αετός Γοργόνας  (Καλοπήτας, Κοτινούδης, Χαραλαμπίδου)

ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Κεραυνός Π. Κατραμίου  0-3 α.α.

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Σμίνθη  (Σουρουτζίδης, Τσεκμές, Πανόπουλος)

Ώρα 11:30, Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Δόξα Σταυρούπολης  (Βαχαβιώλος, Γκοντόλιας, Μπούρας)

Ρεμβιακός – Ασπίς Πηγαδίων  0-3 α.α.

Ρεπό: Κοτύλη

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Share it