Α2 Ανδρών: Πρεμιέρα στην Πολίχνη η Κομοτηνή, εντός με Μακεδονικό η Ορεστιάδα

Πραγματοποιήθηκε χθες (Τρίτη 12/9) στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος της Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024.

Η ΑΕ Κομοτηνής στην πρεμιέρα που έχει οριστεί για τις 4 Νοεμβρίου θα φιλοξενηθεί από τον Φοίνικα Πολίχνης, ενώ ο ΑΟ Ορεστιάδας θα υποδεχθεί τον Μακεδονικό.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (4 Νοεμβρίου)
Φοίνικας Πολίχνης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ελπίς – ΧΑΝΘ
ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΣ Μακεδονικός
ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
ΣΦΦΑ Αμιλλα – ΟΠΑΘ Περσέας

2η αγωνιστική (11 Νοεμβρίου)
ΣΦΦΑ Αμιλλα – Φοίνικας Πολίχνης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ – ΑΟ Ορεστιάδας
ΑΣ Μακεδονικός – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΕΑ Λαρίσης

3η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)
ΑΣ Ελπίς – ΣΦΦΑ Αμιλλα
ΑΟ Ορεστιάδας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Γιάννενα – ΧΑΝΘ
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Μακεδονικός
Φοίνικας Πολίχνης – ΟΠΑΘ Περσέας

4η αγωνιστική (25 Νοεμβρίου)
ΣΦΦΑ Αμιλλα – ΑΟ Ορεστιάδας
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Γιάννενα
ΧΑΝΘ – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Μακεδονικός

5η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)
ΑΣ Γιάννενα -ΣΦΦΑ Αμιλλα
ΑΟ Ορεστιάδας – Φοίνικας Πολίχνης
ΕΑ Λαρίσης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Μακεδονικός- ΧΑΝΘ
ΑΣ Ελπίς – ΟΠΑΘ Περσέας

6η αγωνιστική (9 Δεκεμβρίου)
ΣΦΦΑ Αμιλλα – ΕΑ Λαρίσης
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ελπίς – ΑΟ Ορεστιάδας
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Μακεδονικός
ΟΠΑΘ Περσέας – ΧΑΝΘ

7η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)
ΑΣ Μακεδονικός – ΣΦΦΑ Αμιλλα
ΕΑ Λαρίσης – Φοίνικας Πολίχνης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟ Ορεστιάδας – ΟΠΑΘ Περσέας

8η αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)
ΣΦΦΑ Αμιλλα – ΧΑΝΘ
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς – ΕΑ Λαρίσης
ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

9η αγωνιστική (13 Ιανουαρίου)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΣΦΦΑ Αμιλλα
ΧΑΝΘ – Φοίνικας Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός – ΑΣ Ελπίς
ΕΑ Λαρίσης – ΑΟ Ορεστιάδας
ΑΣ Γιάννενα – ΟΠΑΘ Περσέας

10η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – Φοίνικας Πολίχνης
ΧΑΝΘ – ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Μακεδονικός – ΑΟ Ορεστιάδας
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΣΦΦΑ Άμιλλα

11η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)
Φοίνικας Πολίχνης – ΣΦΦΑ Άμιλλα
ΑΣ Ελπίς – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟ Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Μακεδονικός
ΕΑ Λαρίσης – ΟΠΑΘ Περσέας

12η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)
ΣΦΦΑ Άμιλλα – ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Ορεστιάδας
ΧΑΝΘ – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Μακεδονικός – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – Φοίνικας Πολίχνης

13η αγωνιστική (10 Φεβρουαρίου)
ΑΟ Ορεστιάδας – ΣΦΦΑ Άμιλλα
ΑΣ Ελπίς – Φοίνικας Πολίχνης
ΑΣ Γιάννενα – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΕΑ Λαρίσης – ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδονικός – ΟΠΑΘ Περσέας

14η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)
ΣΦΦΑ Άμιλλα – ΑΣ Γιάννενα
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Ορεστιάδας
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΕΑ Λαρίσης
ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδονικός
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Ελπίς

15η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – ΣΦΦΑ Άμιλλα
ΑΣ Γιάννενα – Φοίνικας Πολίχνης
ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Μακεδονικός – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΧΑΝΘ – ΟΠΑΘ Περσέας

16η αγωνιστική (2 Μαρτίου)
ΣΦΦΑ Άμιλλα – ΑΣ Μακεδονικός
Φοίνικας Πολίχνης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Γιάννενα
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΧΑΝΘ
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΟ Ορεστιάδας

17η αγωνιστική (9 Μαρτίου)
ΧΑΝΘ – ΣΦΦΑ Άμιλλα
ΑΣ Μακεδονικός – Φοίνικας Πολίχνης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Γιάννενα – ΑΟ Ορεστιάδας
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΟΠΑΘ Περσέας

18η αγωνιστική (16 Μαρτίου)
ΣΦΦΑ Άμιλλα – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Φοίνικας Πολίχνης – ΧΑΝΘ
ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Μακεδονικός
ΑΟ Ορεστιάδας – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Γιάννενα

Share it