Το πλήρες πρόγραμμα όλων των αγώνων στην Β2 κατηγορία της ΕΠΣ Ξάνθης!

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β2 κατηγορίας, με την σέντρα να ορίζεται για την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου με την συγκεκριμένη κατηγορία στον πρώτο γύρο να παίζει Κυριακή μεσημέρι και τον δεύτερο Κυριακή πρωί

Θυμίζουμε πως την άνοδο θα πάρει ο πρωταθλητής του ομίλου, στον οποίο μετέχουν οι τρεις ομάδες που πέρσι είχαν αποβληθεί λόγω μητρώου με Διομήδεια και Κατράμιο να κάνουν δυναμική επιστροφή. Στην Β2 μετέχει ο Απόλλλωνας που πέρσι έπαιζε Α’, οι Μύκη, Παλιά Χρύσα, Κατράμιο, Κεντητή, Μυρωδάτο και Εράσμιο που έπαιζαν πέρσι στην Β’ και 6 ομάδες που πέρσι έπαιζαν στην Γ’ κατηγορία.

 

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα στην Β2 κατηγορία της ΕΠΣ Ξάνθης:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΑΠΟΞ Β

Γ3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Γ4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ5

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

Γ6

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ7

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ2

ΑΠΟΞ Β

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

Γ14

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

Γ13

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

Γ12

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ11

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

Γ5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

Γ6

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΑΠΟΞ Β

Γ7

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Γ8

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ9

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

Γ3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

Γ2

ΑΠΟΞ Β

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ14

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ13

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

Γ7

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ8

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

Γ9

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

Γ10

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΑΠΟΞ Β

Γ11

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ7

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ6

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

Γ4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

Γ2

ΑΠΟΞ Β

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΡΕΠΟ ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ9

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

Γ10

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

Γ11

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ12

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

Γ13

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΠΟΞ Β

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ9

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ8

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ7

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

Γ6

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Γ4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΑΠΟΞ Β

ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ11

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

Γ12

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ13

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

Γ14

ΑΠΟΞ Β

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ11

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ10

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ9

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Γ8

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΑΠΟΞ Β

Γ7

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

Γ6

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ13

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

Γ14

ΑΠΟΞ Β

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

Γ2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

Γ3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

Γ4

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΥΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ13

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Γ12

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΠΟΞ Β

Γ11

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

Γ10

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

Γ9

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ8

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ-ΝΙΑ

ΑΓΩΝΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ

ΣΚΟΡ

ΑΓΩΝΑ

Γ1

ΑΠΟΞ Β

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

Γ2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

Γ3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

Γ4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ

ΑΟ ΜΥΚΗΣ

Γ5

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ Β

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Β

Γ6

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΣΣΑΝΗ ΕΡΑΣΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΓΓΑΝΩΝ

Share it