Γ’ Εθνική: Ανατροπή στην ανατροπή και νίκη Παραλιμνίου στο εξ’ αναβολής με Πανδραμαϊκό!

Ο Απόλλωνας Παραλιμνίου ήταν ο μεγάλος νικητής του εξ’ αναβολής αγώνα της 11ης αγωνιστικής με τον Πανδραμαϊκό, με τους Σερραίους να κερδίζουν με 4-3 σε ένα συναρπαστικό ματς.

Το σκορ άνοιξαν οι Σερραίοι με εύστοχο πέναλτι του Κοσμά Γκέκα στο 7′ με τους Δραμινούς να απαντούν εντυπωσιακά και με τέρματα των Μαχαίρα στο 18′ και Μπάμπουρα στο 29′ έκαναν την ανατροπή για το 1-2 που ήταν το σκορ ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Απόλλωνας μπήκε εντυπωσιακά και με τέρματα των Στέφανου Πέτρου στο 61′ και Χρήστου Ελέζι στο 64′ έκαναν την ανατροπή για το 3-2. Στο 93′ ο Ελέζι σκόραρε εκ νέου για το 4-2 με το τελικό 4-3 να διαμορφώνει στο 95′ ο Αχαλινόπουλος

Την Κυριακή(5/2) ο Απόλλωνας Παραλιμνίου θα παίξει στην Θέρμη με τον Θερμαϊκό, ενώ ο Πανδραμαϊκός θα υποδεχθεί τον Άρη Αβάτου.