Εντός έδρας πρεμιέρα για Αρίωνα και ΓΑΣ, εκτός η Ασπίδα! Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής με τους τρεις εκπροσώπους της Θράκης να μαθαίνουν το πλήρες πρόγραμμα τους στον 6ο όμιλο.

Στην πρεμιέρα της σεζόν που ξεκινά στις 9 Οκτωβρίου ο ΓΑΣ θα υποδεχτεί στην Κομοτηνή την Γαλάτιστα ενώ εντός παίζει και ο Αρίωνας που θα φιλοξενήσει τις Ελπίδες Αμπελοκήπων, από την Χαλκιδική ξεκινά το ταξίδι της Ασπίδα Ξάνθης που θα παίξει με ΚΑΟΧ. Το πρώτο Θρακιώτικο ντέρμπι δεν αργεί με Ασπίδα και ΓΑΣ να κοντράρονται στην δεύτερη στροφή ενώ την 8η ο Αρίωνας θα παίξει με τον ΓΑΣ, με το τοπικό ντέρμπι της Ξάνθης να είναι την τελευταία αγωνιστική. Το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί στις 2 Απριλίου

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική – 09/10/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

2η Αγωνιστική – 16/10/22
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

3η Αγωνιστική – 23/10/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

4η Αγωνιστική – 30/10/22
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η Αγωνιστική – 13/11/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

8η Αγωνιστική – 27/11/22
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η Αγωνιστική – 04/12/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

10η Αγωνιστική – 11/12/22
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

11η Αγωνιστική – 18/12/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

12η Αγωνιστική – 08/01/23
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

13η Αγωνιστική – 15/01/23
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ

14η Αγωνιστική – 22/01/23
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ

15η Αγωνιστική – 29/01/23
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

16η Αγωνιστική – 05/02/23
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 12/02/23
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18η Αγωνιστική – 19/02/23
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

19η Αγωνιστική – 05/03/23
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

20η Αγωνιστική – 12/03/23
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

21η Αγωνιστική – 19/03/23
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

22η Αγωνιστική – 02/04/23
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

Share it