Χάλκινη Πανελληνιονίκης η Δήμητρα Τσουκαλά του ΠΑΣ Πρωταθλητών Κομοτηνής!

Τις σταθερά μεγάλες εμφανίσεις της συνέχισε και στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα η Δήμητρα Τσουκαλά του ΠΑΣ Πρωταθλητών Κομοτηνής που κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στα 100μέτρα Γυναικών.

Η Βολιώτισσα πρωταθλήτρια του συλλόγου της Κομοτηνής με χρόνο 11,87 κατέκτησε την τρίτη θέση γεμίζοντας χαρά τους δικούς της ανθρώπους, τον σύλλογο της Θράκης αλλά φυσικά και τον προπονητή της Χρήστο Τσιπουρίδη. Μάλιστα η Δήμητρα Τσουκαλά θα διεκδικήσει και δεύτερο μετάλλιο καθώς θα βρίσκεται στον τελικό των 200μέτρων

Για την μεγάλη επιτυχία της αθλήτριας της η ομάδα του ΠΑΣ Πρωταθλητών έγραψε χαρακτηριστικά: “Η αθλήτρια του συλλόγου μας Δήμητρα Τσουκαλά μόλις κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο στα 100μ γυναικών στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου! Συγχαρητήρια στην ίδια κ τον προπονητή της Χρήστο Τσιπουρίδη 🥉

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και κείμενο που λέει "EpT ΣΕΓΑΣ 100 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ2 adidas Αποτελέσματα 348 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ.Πολυνίκη ΑΣΣ AMEDANAPOΣMARE 2 371 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Στυλιανή Αλεξ AO ΕΡΜΗΣ 11.68 11.72 346 ΤΣΟΥΚΑΛΑ Δήμητρα വതഷമ 369 ΑΝΘΗ Παρασκευή-Ελένη AO ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 254 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Φωτεινή AO ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.97 11.99 263 ΔΟΥΜΠΑ Ιωάννα ইபচক 7 242 ΚΑΡΥΑΜΠΑ Εμμανουέλα Σέβα Σ.Α.Κ.Α. ΣΕΡΡΕΣ 8 12.14 183 ΜΠΑΡΤΖΟΥ Avvα Ευδοξία ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12.15 12.26"