Ο Αθηναίος Κατοίκος στο ματς της Ξάνθης στην Βέροια! Θρακιώτικοι ορισμοί στην 32η στροφής της SL2

Ανακοινώθηκαν απο την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας οι διαιτητές των αγώνων της 32ης αγωνιστικής της Super League 2, με τον Κωνσταντίνο Κατοίκο απο την Αθήνα να ορίζεται να διευθύνει το παιχνίδι της Ξάνθης στην Βέροια, στο τρίτο του ματς που θα διευθύνει ματς της Ξάνθης μετά τις νίκες στην Άρτα με Καραϊσκάκη για το Κύπελλο και ΠΑΟΚ Β’ για το πρωτάθλημα

Σε μια αγωνιστική που θα υπάρχει έντονη Θρακιώτικη παρουσία, με τον Χρήστο Τζιώτζιο της ΕΠΣ Θράκης να ορίζεται ως Α’ βοηθός στο ματς των Τρικάλων με τον ΠΑΟΚ Β’ ενώ ο Παναγιώτης Τσοπουλίδης της ΕΠΣ Ξάνθης ορίστηκε τέταρτος στο παιχνίδι του Απόλλωνα Πόντου με τον Πιερικό. Διπλή παρουσία θα έχουμε και στους παρατηρητές διαιτησίας με τον Δημήτρη Σαββόγλου της ΕΠΣ Ξάνθης να ορίζεται στο ματς του Ηρακλή με τον Θεσπρωτό, ενώ ο Βασίλης Γαβριηλίδης της ΕΠΣ Θράκης ορίστηκε στον “τελικό” παραμονής μεταξύ Πανσερραϊκού και Καβάλας.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.04.2022 / 14:45

Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός ΣΦΠ Β – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής:  Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί:  Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Κομισοπούλου (Χανίων)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Β. Καρακίτσος, Α.Ο. Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.04.2022 / 14:45

Βέροιας, ΝΠΣ Βέροια – Α.Ο. Ξάνθη / ΕΡΤ3

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Στεφανής (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Αλκαζάρ, ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Μωυσιάδης (Γρεβενών), Φαλτάκας (Γρεβενών)

4ος: Φίτσας (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Πιερικός

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Καυτανζόγλειο, ΠΟΤ Ηρακλής – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Σερρών, Πανσερραϊκός – Καβάλα

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Χριστακόγλου (Χαλκιδικής)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Αγγελάκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Γουρνιάς (Αν. Αττικής), Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Share it