Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣ Ξάνθης!

Με τα παιχνίδια της 19ης αγωνιστικής στην Α’ και της 17ης σε Β’ και Γ’ κατηγορία συνεχίζεται η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Ξάνθης το Σαββατοκύριακο 12-13 Μαρτίου.

Αναλυτικά το μενού και οι διαιτητές που ορίστηκαν στα ματς:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 12/3, Ώρα 15:30

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ελπίδα Γενισέας   (Κοτινούδης, Καραλευθέρης, Τσίκας)

Κυριακή 13/3, Ώρα 15:30

Γήπεδο Πετεινού: Απόλλων Διομήδειας – Άρης Πετεινού   (Διαλυνάς, Ασικίδης, Γκώγος)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΟ Βιστωνίδας   (Μολώνης, Παπαδόπουλος Δ., Κρυσταλλίδου)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ερμής Μάνδρας   (Μαστρογιαννάκος, Φεράτογλου, Κουτσογιάννης)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Φίλιππος Δροσερού   (Γκαϊτατζής, Ζαφειρίου, Πασχαλίδης)

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – Π. Μελάς Κουτσού    (Ουζουνίδης, Βαμβακίδης, Οτουζμπίρ)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

Σάββατο 12/3, Ώρα 15:30

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Εχίνος Σπορ   (Βαμβακίδης, Παπαδόπουλος Χ., Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Δόξα Σταυρούπολης   (Μαστρογιαννάκος, Σταφυλάς, Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Άτλας Σελίνου   (Δανδανόπουλος, Παπαδόπουλος Δ., Ουζουνίδης)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Αετός Γοργόνας    (Διαλυνάς, Γκαϊτατζής, Κρυσταλλίδου)

Σμίνθη – Αναγέννηση Π. Χρύσας    0-3α.α.

Ρεπό: Ασπίδα Πηγαδίων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 13/3, Ώρα 11:00

Γήπεδο Λευκόπετρας: Κεραυνός Λευκόπετρας – Κοτύλη   (Γκαϊτατζής, Ξυδιάς, Χατζηπαναγιώτου)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Νέστος Κύρνου   (Παπαδόπουλος Χ., Κουτσογιάννης, Βενέτης)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού Β’ – Θύελλα Μαγγάνων  (Καραλευθέρης, Καραλευθέρη, Κράβαρη)

Γήπεδο Πηγαδίων: ΑΟ Κότινο – ΑΠΟΞ Ραιδεστός   (Δανδανόπουλος, Τζανίδης, Παπαβασιλείου)

Γήπεδο Β. Πηγαδίων: Ξάνθη 2 – ΑΕΚ Κυψέλης   (Εμίνογλου, Ασικίδης, Ασικίδου)

Αστέρας Μαγικού – ΑΟ Μύκη   0-3α.α.

Ρεπό: Κεσσάνη Ερασμίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Share it