Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣ Ξάνθης!

Με τα παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία και της 16ης σε Β’ και Γ’ κατηγορία  συνεχίζεται το διήμερο της αποκριάς η δράση στα γήπεδα της Ξάνθης με πολύ σημαντικές αναμετρήσεις και στις τρεις κατηγορίες

Αναλυτικά το μενού και οι διαιτητές που ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 6/3, Ώρα 15:30

Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενισέας – Απόλλων Διομήδειας    (Δρακίδης, Εμίν Κεχαγιά, Κουτσογιάννης)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – Άρης Πετεινού   (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Σπάρταλης)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Απόλλων Ξάνθης    (Ουζουνίδης, Πασχαλίδης, Διαλυνάς)

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Αναγέννηση Θαλασσιάς   (Μαστρογιαννάκος, Φεράτογλου, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Αετός Τοξοτών   (Δανδανόπουλος, Καραλευθέρης, Ζαφειρίου)

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Ζυγού   (Γιαπουτζής, Παπαδόπουλος Δ., Ασικίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 5/3, Ώρα 15:30

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Δόξα Μυρωδάτου   (Παπαδόπουλος Χ., Σπάρταλης, Ουζουνίδης)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Εχίνος Σπορ   (Γκαϊτατζής, Μαστρογιαννάκος, Κρυσταλλίδου)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Εθνικός Κιμμερίων   (Μολώνης, Παπαδόπουλος Δ., Κοτινούδης)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίδα Πηγαδίων – ΑΠΟΞ    (Γιαπουτζής, Δανδανόπουλος, Οτουζμπίρ)

Αετός Γοργόνας – Σμίνθη   3-0 α.α.

Ρεπό: Ατρόμητος Χρύσας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 6/3, Ώρα 11:00

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – ΑΟ Μύκη    (Καραλευθέρης, Καραλευθέρη, Κράβαρη)

Γήπεδο Μαγγάνων: Θύελλα Μαγγάνων – Κεραυνός Λευκόπετρας    (Τόσκας, Εμίνογλου, Πασχαλίδης)

Γήπεδο Λεύκης: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Άρης Πετεινού Β’   Αναβλήθηκε

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Κεσσάνη Ερασμίου    (Διαλυνάς, Παπαδόπουλος Δ., Ασικίδου)

Γήπεδο Β. Πηγαδίων: Ξάνθη 2 – ΑΟ Κότινο    (Γκαϊτατζής, Φεράτογλου, Κρυσταλλίδου)

Κοτύλη – Αστέρας Μαγικού    3-0α.α.

Ρεπό: Κεραυνός Π. Κατραμίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Share it