Με Θρακιώτικο ορισμό τα εξ’ αναβολής ματς της Τετάρτης στην Super League 2!

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα εξ’ αναβολής παιχνίδια σε Βόρειο και Νότιο όμιλο ανακοίνωσε η ΚΕΔ.

Στο ματς του Αλμωπού Αριδαίας με τη Νίκη Βόλου θα έχουμε Θρακιώτικη παρουσία καθώς το ματς ορίστηκε να διευθύνει ο Παναγιώτης Τσοπουλίδης της ΕΠΣ Ξάνθης. Ενώ να σημειώσουμε πως στο ματς της Καβάλας με τα Τρίκαλα που οδεύει προς αναβολή λόγω κρουσμάτων(δείτε ΕΔΩ) έχει οριστεί ως παρατηρητής διαιτησίας ο Τάσος Ντοσίδης της ΕΠΣ Θράκης

Αναλυτικά:

Βόρειος Όμιλος

Τετάρτη (19/1)

15.00 Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου (9η αγωνιστική)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

15.00 Απόλλων Πόντου – Ηρακλής (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)

4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

15.00 Πιερικός – Ολυμπιακός Β’ (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

15.00 Καβάλα – Τρίκαλα (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

15.00 Θεσπρωτός – ΑΕΛ (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Νότιος Όμιλος

Τετάρτη (19/1)

15.00 Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα (6η αγωνιστική)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

14.00 Κηφισιά – Ζάκυνθος (7η αγωνιστική)

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

15.00 Ηρόδοτος – Επισκοπή (10η αγωνιστική)

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

15.00 ΑΕΚ Β’ – Αιγάλεω (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κύριος (Αρκαδίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

15.00 Παναθηναϊκός Β’ – Ο.Φ. Ιεράπετρας (11η αγωνιστική)

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Πέμπτη (20/1)

15.00 Διαγόρας – Εργοτέλης (10η αγωνιστική)

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Βιντσετζάτος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών).

Share it