Ο Γιώργος Τακίδης ορίστηκε στο ματς του ΑΟΞ στον Βόλο, Θρακιώτες στο ματς του ΠΑΟΚ Β’! Οι διαιτητές στην 6η στροφή της SL2

Έναν άπειρο ρέφερι, με μόλις ένα ματς Super League 2 να έχει σφυρίξει όρισε η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ. Πιο συγκεκριμένα στο ματς της Ξάνθης στον Βόλο με τη Νίκη ορίστηκε ο Κιλκισιώτης Γιώργος Τακίδης σε ένα ματς που ορίστηκε ως τέταρτος ο Τσιάρας απο τον οποίο η Ξάνθη είχε πολλά παράπονα στο ματς με τον Θεσπρωτό.

Απο εκεί και πέρα Θρακιώτικη τριπλέτα θα έχουμε στο ματς του ΠΑΟΚ Β’ με την Αναγέννηση Καρδίτσας οπού ορίστηκε ο Χρήστος Κακουλίδης με βοηθούς τους Αθανάσιο Καραγιάννη και Χρήστο Τζιώτζιο της ΕΠΣ Θράκης. Ενώ τέταρτος στο ματς του Ολυμπιακού Βόλου με τον Πιερικό ορίστηκε ο Παναγιώτης Τσοπουλίδης της ΕΠΣ Ξάνθης

Οι ορισμοί στα ματς του Βόρειου Ομίλου:

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

Απόλλων Λάρισας – Π.Ο. Τρίγλια (14.45 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός (14.45, Δημ. Νεάπολης)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός (14.45, Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη (14.45, Δημ. Νεάπολης)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

ΠΑΟΚ Β – Αναγέννηση Καρδίτσας (14.45 ERTFLIX, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης (Θράκης), Τζιότζιος (Θράκης)
4ος: Γουματζίδης (Πέλλας)

Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου (14.45, Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ – Βέροια (14.45, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός (14.45 ΕΡΤ3, «Γ. Καραϊσκάκης»)
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοττορός (Δωδ/νήσου)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Share it