Ο Σταφυλάς στο ντέρμπι κορυφής της Φελώνης! Οι διαιτητές του διημέρου στην ΕΠΣ Ξάνθης

Με τα παιχνίδια της 8ης στροφή στην Α’, 7η στην Β’ και 6ης στην Γ’ κατηγορία συνεχίζεται η δράση στα γήπεδα της Ξάνθης με πολύ σημαντικές αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες

Αναλυτικά το μενού και οι διαιτητές που ορίστηκαν:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 13/11, Ώρα 15:00

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Απόλλων Διομηδείας   (Κοτινούδης, Παπαδόπουλος, Μολώνης)

Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενισέας – Απόλλων Ξάνθης  (Γιαπουτζής, Φεράτογλου, Τσίκας)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Σταφυλάς, Χρυσέλης Γ., Σπάρταλης)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Αετός Τοξοτών  (Ουζουνίδης, Ασικίδης, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Ηρακλής Ζυγού  (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Γκώγος)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Ασπίδα Ξάνθης  (Σαββόγλου, Μαστρογιαννάκος, Τσεκμές)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 14/11, Ώρα 15:00

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Εθνικός Κιμμερίων  (Σταφυλάς, Παπαδόπουλος, Πασχαλίδης)

Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Εχίνος Σπορ  (Μαστρογιαννάκος, Χρυσέλης Απ., Καραλευθέρης)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Δόξα Σταυρούπολης  (Τσοπουλίδης, Χρυσέλης Γ., Ιωαννίδης)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Γκαϊτατζής, Τσεκμές, Καραλιάς)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Αετός Γοργόνας  (Διαλυνάς, Οτουζμπίρ, Μολώνης)

Ρεπό: Άτλας Σελίνου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 14/11, Ώρα 11:00

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Αστέρας Μαγικού  (Βαμβακίδης, Μαστρογιαννάκος, Καραλιάς)

Γήπεδο Λευκόπετρας: Κεραυνός Λευκόπετρας – Άρης Πετεινού Β’  (Καραλευθέρης, Χρυσέλης Απ., Διαλυνάς)

Γήπεδο Εχίνου: ΑΟ Μύκη – Κεσσάνη Ερασμίου  (Σταφυλάς, Χρυσέλης Γ., Τσίκας)

Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – ΑΟ Κότινο  (Ασικίδης, Ουζουνίδης, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Ξάνθη 2   (Τσοπουλίδης, Οτουζμπίρ, Γκώγος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Θύελλα Μαγγάνων – ΑΕΚ Κυψέλης  (Γκαϊτατζής, Παπαδόπουλος, Πασχαλίδης)

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Share it