36ο ΠΠΠΔΣ: Το πρόγραμμα της 1ης φάσης και οι διαιτητές

Μερικές ώρες απομένουν για την έναρξη του 36ου ΠΠΠΔΣ, με την πρεμιέρα να γίνεται στο ΔΑΚ Κομοτηνής το απόγευμα της Πέμπτης στις 18:00 ανάμεσα στην διοργανώτρια Ροδόπη και το Ηράκλειο.

Στην 1η φάση της διοργάνωσης, δηλαδή από τη 1 ως τις 3 Ιουλίου θα διεξάγονται 6 ματς την ημέρα. Την 1η αγωνιστική έχουμε ώρα έναρξης στα 4 ματς στις 18:30, σε ένα στις 18:00 και σε ένα στις 19:00, ενώ τις επόμενες δύο ημέρες, όλοι οι αγώνες θα έχουν κοινή ώρα έναρξης στις 19:00. Από την 1η φάση θα προκριθούν οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου.

Το τουρνουά των 18 ομάδων, το οποίο θα πραγματοποιηθεί σε 6 γήπεδα της Κομοτηνής, θα συνεχίσει με την 2η φάση, όπου θα υπάρχουν 4 όμιλοι των 3 ομάδων, από τις 5 ως τις 7 Ιουλίου, από όπου θα προκριθούν οι 4 πρώτοι, που στις 9 του μηνός θα αγωνιστούν στους Ημιτελικούς, ενώ ο Μεγάλος Τελικός θα διεξαχθεί την Κυριακή 11 Ιουλίου στο ΔΑΚ Κομοτηνής.

Ολα τα παιχνίδια θα καλυφθούν από την LEGA TV και ένα ανά αγωνιστική θα μεταδίδεται ζωντανά.

 

Οι έξι όμιλοι του 36ου ΠΠΠΔΣ έχουν ως εξής:

  • 1ος όμιλος: Καβάλα, Λάρισα, Αγρίνιο
  • 2ος όμιλος: Λεμεσός, Κατερίνη, ΑΡΜΑ
  • 3ος όμιλος: Ηράκλειο, Ροδόπη, Βόλος
  • 4ος όμιλος: Νέμεσις, Sui Generis, Πάτρα
  • 5ος όμιλος: Κέρκυρα, Δημοσθένης, Αριστοτέλης
  • 6ος όμιλος: Πέλλα, Κοζάνη, Ιωάννινα

 

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης φάσης του 36ου ΠΠΠΔΣ έχουν ως εξής:

1η φάση

Πέμπτη 1 Ιουλίου
18:00 Ηράκλειο-Ροδόπη/ΔΑΚ Κομοτηνής (3ος όμιλος) (Λάπατας, Κίνας, Παπαδόπουλος)

18:30 Λεμεσός-Κατερίνη/Πανθρακικό Στάδιο (2ος όμιλος) (Δρακίδης, Σόφτας, Γρηγορούδης)

18:30 Νέμεσις-Sui Generis/Γήπεδο Νέου Σιδηροχωρίου (4ος όμιλος) (Χούσκογλου, Δανδανίδης, Μωραΐτης)

18:30 Κέρκυρα-Δημοσθένης/Γήπεδο ΕΠΣ Θράκης (5ος όμιλος) (Χαμαλίδης, Καρακασίδης, Ντελής)

18:30 Πέλλα-Κοζάνη/Γήπεδο Παραδημής (6ος όμιλος) (Χαρίτσης, Δημητριάδης, Κελεσίδης)

19:00 Καβάλα-Λάρισα/Προπονητικό Κέντρο Πανθρακικού, Κικίδιο (1ος όμιλος) (Τομαράς, Κοτσαρίδης, Διονίδης)

Παρασκευή 2 Ιουλίου 19:00

Αγρίνιο-Καβάλα/Γήπεδο Παραδημής (1ος όμιλος) (Δημητριάδης, Κίνας, Γρηγορούδης)

ΑΡΜΑ-Λεμεσός/ΔΑΚ Κομοτηνής (2ος όμιλος) (Τομαράς, Καρακασίδης, Δανδανίδης)

Βόλος-Ηράκλειο/Γήπεδο ΕΠΣ Θράκης (3ος όμιλος) (Χούσκογλου, Κοτσαρίδης, Παπαδόπουλος)

Πάτρα-Νέμεσις/Πανθρακικό Στάδιο (4ος όμιλος) (Δρακίδης, Μωραΐτης, Διονίδης)

Αριστοτέλης-Κέρκυρα/Προπονητικό Κέντρο Πανθρακικού, Κικίδιο (5ος όμιλος) (Χαρίτσης, Κελεσίδης, Σόφτας)

Ιωάννινα-Πέλλα/Γήπεδο Νέου Σιδηροχωρίου (6ος όμιλος) (Χαμαλίδης, Καρακασίδης, Πουρνάρας)

Σάββατο 3 Ιουλίου 19:00

Λάρισα-Αγρίνιο/ΔΑΚ Κομοτηνής (1ος όμιλος) (Χαρίτσης, Ντελής, Γρηγορούδης)

Κατερίνη-ΑΡΜΑ/Γήπεδο Παραδημής (2ος όμιλος) (Δημητριάδης, Κελεσίδης, Σόφτας)

Ροδόπη-Βόλος/Προπονητικό Κέντρο Πανθρακικού, Κικίδιο (3ος όμιλος) (Μωραΐτης, Κίνας, Διονίδης)

Sui Generis-Πάτρα/Γήπεδο ΕΠΣ Θράκης (4ος όμιλος) (Τομαράς, Καρακασίδης, Παπαδόπουλος)

Δημοσθένης-Αριστοτέλης/Γήπεδο Νέου Σιδηροχωρίου (5ος όμιλος)(Χαμαλίδης, Μπαλάφας, Ιωαννίδης)

Κοζάνη-Ιωάννινα/Πανθρακικό Στάδιο (6ος όμιλος) (Χούσκογλου, Κοτσαρίδης, Πουρνάρας)

Τελικός

Κυριακή 11 Ιουλίου
18:30 ΔΑΚ Κομοτηνής

 

Αναλυτικά ο κατάλογος των διαιτητών για το 36ο ΠΠΠΔΣ:

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΧΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ

Share it