ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα Ανδρών για τη σεζόν 2020-21!

Μετά την κλήρωση της ΕΚΑΣΑΜΑΘ προέκυψε το πρόγραμμα του ανδρικού πρωταθλήματος για τη νέα σεζόν.

Στον ανατολικό όμιλο είναι το εξής:

1ος γύρος

1η Αγωνιστική
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ

2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ
ΞΑΝΘΗΣ/ΑΜΟΙΡΙ∆ΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΒ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΑΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΦΕΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΑΣ ΦΕΡΩΝ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΑΣ ∆Ι∆ΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ∆ΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥ∆ΙΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

Share it