LIVE: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της 3ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣ Θράκης!

Καλησπέρα σας φίλες και φίλοι! Τρίτη αγωνιστική σήμερα στην Α’ ΕΠΣ Θράκης, με την σελίδα μας να καλύπτει τα σημερινά ματς, μεταφέροντάς σας λεπτό προς λεπτό, με πλήρη, έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση όλα τα παιχνίδια, που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019.

Με όλους τους αγώνες να ξεκινούν στις 16:00 το Sportsaddict θα σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη των παιχνιδιών με τα γκολ και τους σκόρερ από όλα τα ματς. Το LIVE θα ανανεώνεται, όποτε υπάρχει αλλαγή σκορ σε κάποιο παιχνίδι, οπότε θα πρέπει να πατάτε είτε ανανέωση είτε F5.

Την σημερινή live ενημέρωση, για την εξέλιξη των αγώνων, στηρίζουν οι:

Στα πλαίσια της λειτουργίας μας φροντίζουμε για την ασφάλεια των μετακινήσεων σας, την αξιοπιστία των δρομολογίων και την άμεση και έγκαιρη ενημέρωση του επιβατικού κοινού. Αποστολή μας είναι να προσαρμοζόμαστε στις απαιτήσεις του επιβατικού κοινού που συνεχώς μεταβάλλονται, ακολουθώντας ότι νέο στάνταρ εισάγει η βιομηχανία των υπεραστικών συγκοινωνιών καθώς και η παραμονή μας στην πρώτη επιλογή για τους επιβάτες, για κάθε μετακίνηση τους στα δρομολόγια που δραστηριοποιούμαστε.

Katsouris, δυνατή ποιότητα – Δυνατή γεύση!!! Στο κατάστημά μας, μπορείτε να γευτείτε, ποικιλία πιάτων και κρεάτων, με γρήγορη εξυπηρέτηση και τις πιο προσιτές τιμές. Θα μας βρείτε στην Κομοτηνή επί της οδού Δημοκρίτου 2.

Στο κατάστημά μας θα βρείτε Ζωοτροφές, φυτοφάρμακα, είδη κήπου, λιπάσματα, πολλαπλασιαστικό υλικό, εξαιρετικής ποιότητας και στις καλύτερες τιμές! Θα μας βρείτε στα Παγούρια Κομοτηνής. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2531051728.

Θυμηθείτε το Pre-Game της 3ης αγωνιστικής!

Αναλυτικά οι αγώνες:

Γήπεδο Αρχοντικών: Ελπίδα Σαπών-Αετός Μίσχου 6-0 (Τελικό)

Σκόρερ: 3′,65′ Τριαντόπουλος, 14′,48′ Μπόζης, 45′ Τσόγιας (αυτ), 49′ Ζήνωνος

Διαιτητές: Χαρίτσης, Μπαλάφας, Βασιλείου

Γήπεδο Νέου Σιδηροχωρίου: Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου 5-1 (Τελικό)

Σκόρερ: 8′ (πεν),12′,80′ Βάσκος, 20′ Σιχλοιμίρης, 40′ Κεφαλούκος/25′ Σαμαράς

Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Μωραΐτης, Χαμαλίδης

Γήπεδο Ρ/Σ ΕΠΣ: Δόξα Γρατινής-Αναγέννηση Παγουρίων 4-0 (Τελικό)

Σκόρερ: 52′ Γιαννακιτσίδης, 60′ Καλογρανάς, 80′ Αντωνιάδης, 83′ Αμέτ Ερκάν

Διαιτητές: Δημητριάδης, Τσιαβδαρίδης, Ντελής

ΔΑΚ Κομοτηνής: Πανθρακικός-Δόξα Σώστη 4-1 (Τελικό)

Σκόρερ: 32′ Γκαϊδατζής, 57′,64′ Ρουμπιές, 81′ Νάνος/71′ Τσαγκαλίδης (αυτ)

Διαιτητές: Λάπατας, Γκιόσης, Γαρδικιώτης

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚοσμίου-Ορφέας Ξυλαγανής 3-3 (Τελικό)

Σκόρερ: 14′,40′ Μαλαματένιος, 90+1′ Πρίφτης/10′ Μαρούδας, 12′ Γεωργιάδης, 87′ Κωνσταντής