LIVE: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της 14ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι.

Σήμερα θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων της 14ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής και φυσικά των ομάδων της Θράκης: Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού, Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου & ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου.

Ρεπορτάζ από τα γήπεδα: Νεκτάριος Αμποβιανίδης, Κοσμάς Πανταζής & Κώστας Νασούδης.

Το live συντονίζει: Βλαδίμηρος Αρζίδης.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές, με όλες τις αναμετρήσεις να ξεκινούν στις 15.00:

Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης: Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Διαιτητές: Σιδηρόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης, Καρακασίδης (ΕΠΣ Θράκης)

Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Διαιτητές: Στρατούδης, Διαμαντής, Τερζόπουλος (ΕΠΣ Έβρου)

Γήπεδο Φ. Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Διαιτητές: Τσιάρας, Καρασαββαϊδης, Ζαχαρίας (ΕΠΣ Καβάλας)

Γήπεδο ΔΑΚ Κομοτηνής: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Διαιτητές: Γιαπουτζής, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (ΕΠΣ Ξάνθης)

Γήπεδο Ανθή Καραγιάννη: ΑΟ Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητές: Μιχούλιας, Μεταξιώτης, Παπαδοπούλου (ΕΠΣ Μακεδονίας)

Γήπεδο Χρυσούπολης: Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Διαιτητές: Στόλης, Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβίκαλης (ΕΠΣ Δράμας)

14:45 Λίγο πριν την έναρξη των αναμετρήσεων πάμε μία βόλτα στα γήπεδα που αγωνίζονται εκπρόσωποι της Θράκης.

14:46 Ξεκινάμε απ’ το παιχνίδι στο ΑΟΞ μεταξύ του Ορφέα Ξάνθης και του Αετού Ορφανού.

Ορφέας Ξάνθης (Χατζημεστής): Ρούφος, Τζαμπάζ Χακή, Κατρανίτσας, Χίντ Ιμέρ, Μακράκης, Μαυρόπουλος Λ., Καραγκιόζης Β., Τορομανίδης, Πασχαλάκης, Καραγκιόζης Γ., Χαλίλ Ιμπράμ Τανζού

Στον πάγκο: Τσιτάκ, Αραμπατζής, Ξαντινίδης, Μαυρόπουλος Γ., Καλλίδης, Ζιγκολάρι, Βουλγαρίδης

Αετός Ορφανού: Κυφωνίδης, Καζαντζίδης, Κάμπατζης, Μήττας, Παυλίδης Ν., Καραγιαννίδης, Ελέζι, Μουδούρογλου, Παυλίδης Γ., Δουμάνης, Κωνσταντίνου.

Στον πάγκο: Βαρότσης, Σαββατιανός, Βουζουλίδης, Τοπαλίδης, Σαλπιγγίδης, Προβατίδης, Δουζδαμπάνης.

14:48 Παραμένουμε Ξάνθη και μεταφερόμαστε λίγα μέτρα μακριά στο ΔΑΚ, όπου η Ασπίδα υποδέχεται επίσης ομάδα απ’ τον Νομό Καβάλας.

Ασπίδα Ξάνθης (Σαμαράς): Χατζηγεωργίου, Σαββόγλου, Κοντογιαννίδης, Νικολούδης, Μερακλής, Δογανίδης, Κυριαζίδης, Χατζήπαππας, Κατσής, παπαδόπουλος, Ζώτος.

Στον πάγκο: Μαλαδένης, Κοτίδης, Νταμπανλής, Κασαμπαλής, Χριστοφορίδης, Σαμαράς, Χατζηπαρασκευάς.

Κεραυνός Πέρνης: Ψαράς, Μπαντάνης, Μπούλγκουρας, Καλτσάς, Μαρκάκης, Λάσπατζης, Χατζηκυριάκου, Τσάκωνας, Λαζαρίδης, Χαριτίδης, Τζιοβανόπουλος.

Στον πάγκο: Κωστόπουλος, Παυλίδης, Χαλπέτης, Δεληγιώρογλου, Κωνσταντάρας, Γεωργιάδης, Σαμαράς.

14:52 Συνέχεια με την αναμέτρηση του “Φώτης Κοσμάς”.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Δίγκας): Μπαμπλής, Δορουγιδένης, Λυμπέρης, Λίτσιος, Σωτηράκης, Τσαπάνης, Δεδελούδης, Πατσιώρας, Μαρασλής, Γκαϊδατζής, Κούπας.

Στον πάγκο:Γκαβανόζης, Γκουντενούδης, Γεωργατζόπουλος, Αρβανίτης, Μαλτέζος, Αγοράκης, Σιδηρόπουλος.

Άρης Αβάτου (Μαραντάς): Αμουτζάκης, Κούτρας, Ψεμματάς, Παπαδιώτης, Κουτσούμπας, Μίλλερ, Ζωσιμίδης, Δόντσος, Σιχλιμοίρης, Κρασσώνης, Σαρηγιαννίδης.

Στον πάγκο: Γκέκας, Κιουμουρτζής, Κοτόπουλος, Αθανασίου, Μπουνταγκίδης, Καλογιαννίδης, Παπαδόπουλος.

14:57 Ολοκληρώνουμε τις συνθέσεις με την αναμέτρηση στην Κομοτηνή.

ΠΑΟΚοσμίου (Αϊβάζης): Δεληγιάννης, Νάνος, Τζατζανάς, Πλασταράς, Λεβεντέλης, Ζάγγουλος, Στοΐνοβιτς, Χατζητουλούσης, Ρουμπιές, Κυριακόπουλος, Ξενάκης.

Στον πάγκο: Δημοσθένους, Γιαννακόπουλος, Καρασιούνας, Ράπτης, Βούλγαρης, Τριαντός, Ταχτσόγλου.

Εθνικός Σιδηροκάστρου: Τσιντσάρης Δ., Τσιντσάρης Ι., Πετρίδης, Τσιατμάς, Σαμαράς Κ., Σπανίδης, Γερμανλής, Καραχάλιος, Γεράκης, Τσεμπερίδης, Αβράμης.

Στον πάγκο: Βεντούζης, Σαμαράς Ν., Παρούκας, Χαραλαμπίδης, Μιχαλέρης, Παρίσης, Ράτσικας.

15:04 Έχουν αρχίσει τα παιχνίδια στα 4 γήπεδα που αγωνίζονται οι ομάδες της Θράκης, καθώς και σε όλα τα υπόλοιπα του 1ου ομίλου.

15:07 Γκολ στην Ξάνθη!

Σκοράρει ο Αετός Ορφανού στη Ξάνθη, με τον Μουδούρογλου ν’  ανοίγει το σκορ μόλις στο 1ο λεπτό της αναμέτρησης.

15:14 Γκολ στην Ξάνθη!

Ισοφαρίζει ο Ορφέας πριν συμπληρωθεί το πρώτο τέταρτο με τον Γιάννη Καραγκιόζη.

15:19 Τρίτο γκολ σήμερα και αυτό στη Ξάνθη, αλλά στο ΔΑΚ.

στο 15′ 0-1 ο Κεραυνος Πέρνης με σουτ του Ξανθιώτη επιθετικού, Αντώνη Χαριτίδη, παίρνει το προβάδισμα και μπαίνει σε ρόλο οδηγού.

15:23 Κλειστό παιχνίδι στο “Φώτης Κοσμάς”, με το 0-0 να παραμένει. Ούτε υποψία φάσης στην Αλεξανδρούπολη.

15:25 Πρώτη αξιόλογη στιγμή του παιχνιδιού στο 21′ στην Κομοτηνή, με το φάουλ του Τσεμπερίδη να περνά πάνω από τα δοκάρια.

15:28 Απαντά στις ευκαιρίες το Κόσμιο, με τον γκολκίπερ των φιλοξενούμενων να διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Τζατζανά στο 25′.

15:30 Με δέκα παίκτες μένει ο Ορφέας Ξάνθης.

Σε διάστημα μόλις 6 λεπτών, ο Μαυρόπουλος δέχεται δύο κίτρινες κάρτες απ’ την Εβρίτη διαιτητή, Σιδηρόπουλο.

15:33 Δοκάρι για τον Αετό Ορφανού με τον Παυλίδη.

15:35 Γκολ στην Αλεξανδρούπολη.

Ανοίγει το σκορ ο Άρης Αβάτου με σκόρερ τον Ζωσιμίδη, ο οποίος νίκησε τον Μπαμπλή μετά από μεταβίβαση του Μίλλερ.

15:36 Πιέζει ο Αετός Ορφανού, με τους Παυλ΄διη και Ζωσιμίδη να χάνουν καλές ευκαιρίες σε διάστημα δύο λεπτών. Μπλόκαρε ο Ρούφος στην πρώτη περίπτωση, άουτ κατέληξε το σουτ του δεύτερου.

15:37 Γκολ στην Κομοτηνή.

Ανοίγει το σκορ στην Κομοτηνή στο 33ο λεπτό του αγώνα, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν το προβάδισμα. Ο Καραχάλιος εκτέλεσε ένα κόρνερ από τα αριστερά και ο Γιάννης Τσιντσάρης που βρέθηκε ανενόχλητος στο δεύτερο δοκάρι έκανε με κεφαλιά το 0-1.

15:38 Δύο καλές στιγμές, μία για κάθε ομάδα,σ το ΔΑΚ Ξάνθης. Πρώτα απείλησαν οι γηπεδούχοι στο 32′, όταν ο Κατσής βγήκε απέναντι από τον Ψάρρα όμως το σουτ του σταμάτησε στον κιπερ του Κεραυνού. Ένα λεπτό αργότερα ήρθε η “απάντηση” στις χαμένες ευκαιρίες, όταν ο Λάσπατζης αστόχησε από πλεονεκτική θέση.

15:39 Κι άλλη φάση για τον Αετό στη Ξάνθη. Αποκρούει ο Ρούφος το σουτ εκτός περιοχής του Μουδούρογλου.

15:40 Νέα καλή ευκαιρία για το Σιδηρόκαστρο, με τον Δεληγιάννη να διώχνει με τις γροθιές το σουτ του Γεράκη στο 36′.

15:43 Απειλεί το Κόσμιο στο 39′ με την κεφαλιά του Κυριακόπουλου μετά το φάουλ του Ξενάκη να περνά άουτ.

15:44 Όσον αφορά στο υπόλοιπα παιχνίδια έχουμε γκολ, και μάλιστα θρακιώτικο, στο ματς του Νέστου με τον Αλέξανδρο. Σκόρερ ο Μκρτσιάν, που δίνει το προβάδισμα στους πρωτοπόρους.

15:45 Τρομερή φάση για την Ασπίδα στο 39′, με την κεφαλιά του Μερακλή να διώχνει πάνω στην γραμμή ο Λάσπατζης, ενω στην συνέχεια της φάσης ο Ψαρράς σταμάτησε εντυπωσιακα το σουτ του Κοντογιαννίδη.

Στην φάση η Ασπίδα ζήτησε πέναλτι για ανατροπή του Παπαδόπουλου.

15:50 Ημίχρονο στις αναμετρήσεις των ομάδων της Θράκης, πλην του αγώνα στην Κομοτηνή. Δεν άλλαξε τίποτα όσον αφορά τα σκορ στα παιχνίδια.

15:55 Τέλος ημιχρόνου και στην Κομοτηνή. Να σημειώσουμε πως στο 45+3′ η κεφαλιά του Γεράκη κόντραρε και κατέληξε κόρνερ περνώντας ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι, ενώ στο 45+5′ ο Τσιντσάρης σταμάτησε το πλασέ του Χατζητουλούση.

15:56 Αναλυτικά τα αποτελέσματα στα 6 παιχνίδια (υπενθυμίζουμε πως η αναμέτρηση της ΑΕΚαλαμπακίου με τον Πανσερραϊκό αναβλήθηκε).

Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης: Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού: 1-1

Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης: 0-1

Γήπεδο Φ. Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου: 0-1

Γήπεδο ΔΑΚ Κομοτηνής: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου: 0-1

Γήπεδο Ανθή Καραγιάννη: ΑΟ Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου: 1-0

Γήπεδο Χρυσούπολης: Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς: 1-0

16:03 Αρχίζει το δεύτερο ημίχρονο στο Ορφέας-Αετός. Σε λίγα λεπτά θα αρχίσει το δεύτερο μέρος και στα υπόλοιπα ματς.

16:08 Σέντρα δευτερου ημιχρόνου και σε ΔΑΚ Ξάνθης, ΔΑΚ Κομοτηνής και “Φώτης Κοσμάς”.

16:14 Πέναλντι στο ΔΑΞ Ξάνθης!

Στο 52 ο Ξανθιωτης χαφ Βασίλης Λαζαρίδης, στην πρώτη του εμφάνιση με τον Κεραυνό, κέρδισε το πέναλτι.

16:16 Γκολ στην Ξάνθη.

Ο Χαριτιδης εκτέλεσε εύστοχα για το 0-2.

16:17 Γκολ στην Αλεξανδρούπολη.

Σκόρερ ο Σαρηγιαννιδης που εκμεταλλεύτηκε τη σύγχυση στην άμυνα του Εθνικού και απο κοντά νικησε τον Μπαμπλη. Προβάδισμα δύο τερμάτων για τον Άρη Αβάτου.

16:18 Δύο καλές στιγμές για τον Ορφέα Ξάνθης, με τον Γιάννη Καραγκιόζη να απειλεί με σουτ εκτός περιοχής μετά από κόρνερ της ομάδας του.

16:20 Γκολ στη Ξάνθη.

Ο Αετός Ορφανού παίρνει και πάλι το προβάδισμα στο 65, με τον Παυλίδη να είναι και πάλι ο σκόρερ.

16:21 Λίγα χιλιοστά μακριά από την ισοφάριση έφτασε το Κόσμιο στο 52′ , με τον Ξενάκη να βλέπει το σουτ που επιχείρησε απο την γωνιά της μικρής περιοχής να σταματά στο δεξί δοκάρι.

16:23 Δύο ευκαιρίες για τον Άρη Αβάτου να αυξήσει κι άλλο τον δείκτη του σκορ. Στο 54′ ευκαιρία με σουτ του Ζοσιμιδη έξω απ την περιοχή, απέκρουσε σε κόρνερ ο Μπαμπλης. Στο 56′ εντυπωσιακό μακρινό σουτ του Σιχλομοιρη λίγο άουτ.

16:27 Ευκαιρία για τον Άρη Αβάτου στην Αλεξανδρούπολη. Μετά από λάθος του Πατσιωρα ο Ζοσιμιδης έγινε κάτοχος της μπάλας έβγαλε ωραία μπαλια για τον Σιχλομοιρη που σούταρε άουτ.

16:31 Μεγάλη ευκαιρία για τον Αετό Ορφανού με τον Ρούφο να μπλοκάρει το πλασέ απ’ το ύψος του πέναλντι του Παυλίδη στο 75′.

16:33 Γκολ στην Αλεξανδρούπολη!

Έχουμε και πάλι ματς στο “Φώτης Κοσμάς” με τον Εθνικό να μειώνει σε 1-2. Μετά από κόρνερ του Λυμπερη, ο Γεωργαντζόπουλος με κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του ΑΜουτζάκη.

16:35 Γκολ στο ΔΑΚ Κομοτηνής.

Καθαρίζει το ματς εκτός συγκλονιστικού απροόπτου το Σιδηρόκαστρο που κάνει στο 65′ το 0-2 με τον Αβράμη. Μεγάλο μερίδιο ευθύνης στην φάση φέρνει ο Δεληγιάννης.

16:38 Πέναλντι και αποβολή στην Κομοτηνή!

Ο τερματοφύλακας του Εθνικού αποβλήθηκε για χτύπημα εκτός φάσης σε ποδοσφαιριστή του Κοσμίου. Εκτελέστηκε φάουλ από τον Τζατζανά, ο Κυριακόπουλος διεκδίκησε την μπάλα με το τέρμα ο οποίος μπλόκαρε την μπάλα και πέφτοντας κλώτσησε εκτός φάσης.

16:40 Γκολ για τον ΠΑΟΚοσμίου!

Ο Ζλαγγουλος ευστοχείσ το 74′ και βάζει τον ΠΑΟΚοσμίου στο “κόλπο”!

16:42 Απειλεί με ισοφάριση ο Εθνικός τον Άρη Αβάτου. Πολυ ωραιο το σουτ του Λυμπερη περνά ελάχιστα άουτ.

16:43 Νέα μεγάλη απόκρουση του Ρούφου σε πρόσπάθεια ποδοσφαιριστή του Αετού Ορφανού. Έχει ανέβει ψηλά ο Ορφέας για να ισοφαρίσει, αλλά δεν ειναι απειλητικός. Αντίθετα ο Αετός Ορφανού βρίσκει χώρους στην κόντρα και ο μόνος λόγος που δεν έχει κάνει το 1-3 είναι ο Ρούφος.

16:45 Αποβολή στο ΔΑΚ Κομοτηνής.

Στο 79′ μένει με δέκα και το Κόσμιο. Ο Ξενάκης που είχε ήδη κίτρινη και παρά τις υποδείξεις από τον πάγκο της ομάδας του να ηρεμήσει, προβαίνει σε μια απερίσκεπτη ενέργεια και κλοτσώντας την μπάλα στις διαφημιστικές πινακίδες αντικρίζει την δεύτερη κίτρινη και αποβάλλεται.

16:47 Μετά από ώρα φάση στο ματς στο ΔΑΚ Ξάνθης. Στο 81 το δυνατό σουτ του Κωνσταντάρα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι της Ασπίδας.

Χωρίς ρυθμό το ματς, οι φιλοξενούμενοι κρατάνε χωρίς δυσκολία το υπέρ τους 0-2.

16:50 Στο 84′ χάνει τεράστια ευκαιρία ο Γεράκης για το Σιδηρόακστρο, που αστοχεί από θέση τετ-α-τετ.

16:53 Τρομερή ευκαιρία για τον Ορφέα Ξάνθης στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο Ρούφος (!!!) που είχε ανέβει για την τελευταία φάση, πήρε την κεφαλιά μετά το φάουλ του Κατρανίτσα, με τον Κυφωνίδη να διώχνει σε κόρνερ.

16:54 Τέλος στο γήπεδο του ΑΟΞ. Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-2.

Στα τελευταία λεπτά δεν παίχτηκε παιχνίδι με τον Σιδηρόπουλο να βγάζει σωρηδόν κάρτες και το ματς να διακόπτεται για 5 ολόκληρα λεπτά. Μέσα στους ποδοσφαιριστές που κιτρινίστηκαν απ’ τον Σιδηρόπουλο, ο σκόρερ του Ορφέα, Γιάννης Καραγκιόζης. Με 9 ολοκλήρωσαν το ματς οι γηπεδούχοι.

16:55 Τρίτο γκολ για τον Κεραυνό Πέρνης στο ΔΑΚ Ξάνθης και τέλος αγώνα. Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-3.

Ο Χαλπετής με σουτ στο 93 ο σκόρερ.

16:58 Γκολ στην Κομοτηνή!

Εκπληκτικό γκολ για το Κόσμιο που σημειώνει ο Καρασιούνας με μονοκόμματο σουτ και ισοφαρίζει σε 2-2. Δεν μπορούσε να κάνει τίποτα ο Χαραλαμπίδης για να αποσοβήσει τη γκολάρα του Καρασιούνα!

17:00 Τέλος και στο “Φώτης Κοσμάς”. Εθνικός Αλεξ/πολης – Αρης Αβάτου 1-2.

Προσπάθησ ενα ισοφαρίσει ο Εθνικός στο τελευταίο δεκάλεπτο, αλλά δεν κατάφερε να απειλήσει με αξιώσεις τον Αμουτζάκη, καθως δεν του το επέτρεψε η καλή αμυντική λειτουργία του Άρη.

17:03 Έχει γίνει ροντέο το ματς στο ΔΑΚ Κομοτηνής, με τον Παρούκα του Εθνικού να αστοχεί σε κοντινή κεφαλιά στο 94′. Τρία λεπτά αργότερα, μεγάλη ευκαιρία για το Κόσμιο στο 90+8′ με το σουτ του Ρουμπιέ να περνά λίγο άουτ,α φού βρήκε το δοκάρι.

17:05 Τέλος και στην Κομοτηνή. ΠΑΟΚοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-2.

Σας ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την εξέλιξη των αναμετρήσεων του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Θα υπάρξει νέα ανάρτηση με τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία μετά τις αναμετρήσεις της 14ης αγωνιστικής.

Τη live ενημέρωση στηρίζουν οι επιχειρήσεις:

Freshco Ξάνθης

Στο Freshco είμαστε πάντα πρόθυμοι να σας προτείνουμε γευστικές ιδέες που κάνουν αυτές τις ιδιαίτερες & σημαντικές ημέρες σας ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ! Στην Ξάνθη θα μας βρείτε: 1ο κατάστημα: 40 Εκκλησιών 3, 2ο κατάστημα: Κ. Πλατεία Ξάνθης, 3ο κατάστημα: 3ο χλμ. Ξάνθης – Λάγους.

e-metafores Ξάνθης

Τώρα οι Μεταφορές – Μετακομίσεις – Ανυψώσεις γίνονται με τον πιο εύκολο και γρήγορο τρόπο!!!

Μπρωκούμη 26Α, Ξάνθη 67100
τηλ.: 25415-52353 και 6973-313 505
email: [email protected]

Migato Ξάνθης

Στο Migato δεν βρείτε απλά το παπούτσι που σας ταιριάζει. Θα ερωτευτείτε με αυτό! Επίσης, μπορείτε να αποκτήσετε μοναδικά αξεσουάρ όπως τσάντες, σακίδια και πολλά άλλα. Στην Ξάνθη θα το βρείτε 28ης Οκτωβρίου 34-36.

To My Gas Cofee & More ήρθε για να σου αλλάξει τις συνήθειες του καφέ και των ροφημάτων, με εξαιρετικές τιμές και άμεση εξυπηρέτηση  στο 2ο Χιλιόμετρο Εθνικής Οδού Ξάνθης Καβάλας, αλλά και για delivery όπου εσείς βρίσκεται στο 2541 020000 το My Gas είναι έτοιμο να σου προσφέρει την ποιότητα που ζητάς στον καφέ και την εξυπηρέτηση. Μια δοκιμή θα σε πείσει

Κρεαταγορά “Μούτλιας”

Με την παράδοση και την καινοτομία, η κρεαταγορά «Μούτλιας» , συνδυάζει τα μυστικά της παράδοσης στη γεύση με τον νεωτερισμό της τεχνολογίας, διαθέτοντας το δικό της e-shop ! Εκεί έχετε τη δυνατότητα να πραγματοποιήσετε τις αγορές σας σε κρέατα και αλλαντικά με… ένα «κλικ»  και να απολαύσετε έτσι  την κορυφαία ποιότητα «Μούτλια» σε οποιοδήποτε σημείο της Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και αν βρίσκεστε!

Σαν Παραμύθι

Στις Μεζεδοϊστορίες Σαν Παραμύθι, όλα τα αγαπημένα σας παραμύθια ζωντανεύουν στο πιάτο σας! Στο φιλόξενο και ζεστό του περιβάλλον, δίπλα στο τζάκι και στην ξυλόσομπα, μπορείτε να απολαύσετε το φαγητό σας μαζί με σπιτικό κρασί και ζωντανή μουσική (κάθε Παρασκευή & Σάββατο) που κάνουν το γεύμα σας… παραμυθένιο! Κανάρη 7 στη Νέα Χηλή Αλεξανδρούπολης.

Sport Fitness

Στο Sport Fitness στην Κομοτηνή μπορείτε να “χτίσετε” το σώμα που θέλετε, χωρίς απαραίτητα να ακολουθήσετε τον συμβατικό τρόπο των μηχανημάτων και των βαρών! Σ’ έναν προσεκτικά διαμορφωμένο πολυχώρο επί της Παρασίου 4-6 (στοά) στον δεύτερο όροφο, πραγματοποιούνται δεκάδες προγράμματα από επαγγελματίες πιστοποιημένους γυμναστές σε εβδομαδιαία βάση, προσφέροντας στους συνδρομητές του γυμναστηρίου τη δυνατότητα να συμμετέχουν σε όσα απ’  αυτά επιθυμούν με μία και μόνο συνδρομή.