Ο Δραμινός Πουλικίδης ορίστηκε στο ματς του Αβάτου με Πλατανιά! Οι ορισμοί του Κυπέλλου

Με τη διεξαγωγή της 3ης φάσης συνεχίζεται η δράση στο Κύπελλο Ελλάδας, με τα ματς να διεξάγονται το διήμερο 15-16 Σεπτεμβρίου.

Στο παιχνίδι του Άρη Αβάτου με τον Πλατανιά ορίστηκε ο Δραμινός Κωνσταντίνος Πουλικίδης με βοηθούς τους Κουβαλάκη και Τσακίρη της ίδιας Ένωσης, ενώ Παρατηρτής διαιτησίας ορίστηκε ο Βασίλης Γαβριηλίδης της ΕΠΣ Θράκης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (15/9)

16:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιακος (Αθηνών)

Κυριακή (16/9)

16:30 Αντίμαχος – ΝΠΣ Βόλος

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Στεφουλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

16:30 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Ζαμπαλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Θανασιας (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου)

16:30 Α.Ο. Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Φραγιος (Μακεδονίας)

16:30 Κόρινθος – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Νταουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Πλακας (Δυτικής Αττικής)

16:30 ΟΦ Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

16:30 Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Αρακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

16:30 Ερμιονίδα – ΑΟΧ-Κισσαμικός

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

16:30 Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

16:30 Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Τσιλικας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

16:30 Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

16:30 Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλης (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Επισκοπή – Κέρκυρα

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

18:30 Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

18:30 Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Share it