Τρίτος πλέον ο Δ.Σ Δράμας/Ροδόπης που ηττήθηκε από τον Αριστοτέλη! Η βαθμολογία του 34ου Π.Π.ΠΔ.Σ.!

Την ήττα με το βαρύ 4-0 γνώρισε ο Δικηγορικός Σύλλογος Δράμας/Ροδόπης από τον Αριστοτέλη!

Η ομάδα της Δράμας/Ροδόπης δεν κατάφερε να αντεπεξέλθει στο απαιτητικό αυτό παιχνίδι, πραγματοποίησε την χειρότερη φετινή της εμφάνιση και έτσι μοιραία έφυγε με άδεια χέρια από το γήπεδο του Μεγάλου Αλεξάνδρου.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου με τον Κοκκινίδη, στο 49′ ο Γαρουφαλής έκανε το 2-0, στο 77ο λεπτό ο Πολίτης ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0, ενώ στο 88′ και πάλι ο Κοκκινίδης έγραψε το τελικό 4-0.

Έτσι μετά από 5 αγώνες η ομάδα της Δράμας/Ροδόπης βρίσκεται στην τρίτη θέση της βαθμολογίας με 7 βαθμούς, ισοβαθμώντας με τον Δ.Σ. Ξάνθης, ενώ αυτή του Αριστοτέλη, μετά την σημαντική νίκη που σημείωσε ανέβηκε στην κορυφή.