Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στο Παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Ξάνθης!

Συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς του Παιδικό πρωτάθλημα της Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης, με αρκετά ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες. Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στα γήπεδα της ΕΠΣ Ξάνθης στο Ενωσιακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά κατηγορία έχει ως εξής:

Κατηγορία Παίδων (Σάββατο 9-12-2017)

               09:30: ΜΠΑΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ –  ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ (Α)

                       11:00: ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

                       12:30: ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

                       14:00: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΑΠΟΞ

        Κατηγορία Προπαίδων (Κυριακή 10-12-2017)

              10:00: ΞΑΝΘΗ 2 – ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ

                      10:00: ΜΠΑΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ

                      11:00: ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ

                      11:00: ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΑΠΟΞ

                      12:00: ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

        Κατηγορία Junior (Σάββατο 9-12-2017)

                    09:30-10:20: ΜΑΣ ΑΠΟΞ (Α) –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

                    09:30-10:20: ΜΑΣ ΑΠΟΞ (Β) – ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (Β)

                    10:30-11:20: ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ (Β) – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ (Γ)

                    10:30-11:20: ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ (Α) – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ (Α)

                    11:30-12:20: ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (Α)

                    11:30-12:20: ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ –  ΞΑΝΘΗ 2

                    12:30-13:20: ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ (Β) –  ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

                    12:30-13:20: ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

       Κατηγορία Projunior (Κυριακή 10-12-2017)

                    10:00-10:50: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

                    10:00-10:50: ΜΑΣ ΑΠΟΞ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2005

                    11:00-11:50: ΜΠΑΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ (Β)

                    11:00-11:50: ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (Β) – ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (Α)

                    12:00-12:50: ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

                    12:00-12:50: ΑΕ ΞΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν ΖΥΓΟΥ (Α)

Share it