LIVE: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης!

Καλησπέρα σας φίλες και φίλοι πρεμιέρα σήμερα για τα LIVE του Sportsaddict, με την σελίδα μας να καλύπτει τα σημερινά παιχνίδια της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης καλύπτοντας  λεπτό προς λεπτό με πλήρη, έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση όλα τα παιχνίδια, που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2017.

Με όλα τα παιχνίδια να ξεκινούν στις 17:00 το Sportsaddict θα σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη των παιχνιδιών και γκολ και σκόρερ σε όλα τα ματς. Το LIVE θα ανανεώνεται όποτε υπάρχει αλλαγή σκορ σε κάποιο παιχνίδι, οπότε θα πρέπει να πατάτε είτε ανανέωση είτε F5.

Να σημειώσουμε ότι σε όλα τα ματς τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή πριν τη σέντρα στη μνήμη του προέδρου της Ασπίδας Πηγαδίων Χρήστου Μπαμπούρη που έφυγε από τη ζωή πριν λίγες ημέρες.

Όπως θα δείτε και παρακάτω το πρώτο γκολ της χρονιάς στην Α’ ΕΠΣ πέτυχε ο Γαβριήλ Καμπουρίδης.

Σας ευχαριστούμε που ήσασταν στη συντροφιά μας. Αυτό ήταν το 1ο live στα παιχνίδια πρωταθλήματος της Α’ ΕΠΣ Ξάνθης. Πλέον κάθε Κυριακή θα έχετε τη δυνατότητα να παρακολουθείτε μέσα από το sportsaddict.gr τη ζωντανή εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων.