Κανονικά οι αγώνες της Κυριακής στην ΕΠΣ Ξάνθης! Το πλήρες πρόγραμμα

Με έντονη και σημαντική αγωνιστική δραστηριότητα συνεχίζεται την Κυριακή η αγωνιστική δραστηριότητα στην ΕΠΣ Ξάνθης, με το μενού να περιλαμβάνει παιχνίδια για την 3η αγωνιστική σε πλέι οφ και πλέι άουτ της Α1 κατηγορίας, της 4ης αγωνιστικής των πλέι οφ της Α2 κατηγορίας, της πρεμιέρας του Β’ γύρου στα πλέι άουτ της Β΄κατηγορίας, αλλά και της 21ης αγωνιστικής στην Γ’ κατηγορία.

Το μοναδικά ματς που δεν γίνονται όπως μπορείτε να διαπιστώσετε είναι αυτά της πρεμιέρας του Β’ γύρου των πλέι άουτ της Α2 κατηγορίας αλλά και αυτά της 4ης αγωνιστικής των πλέι οφ της Β’ κατηγορίας, καθώς είναι προγραμματισμένα να διεξάγονται Σάββατο, και μια και το Σάββατο πέφτει ανήμερα της Εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου τα παιχνίδια δεν γίνονται, όπως είχαν οριστεί εξ’΄αρχής απο την Ένωση.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της Κυριακής:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ 

Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εχίνος Σπορ

Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – ΑΕ Ξάνθης

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – Νέστος Κύρνου

Ρεπό: Αστέρας Μαγικού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ

Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Άτλας Σελίνου

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας

Ρεπό: Π. Μελάς Κουτσού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – ΠΑΣ Φιλίων

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Μέλισσα

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 26/3

Ώρα 11:00, Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Σμίνθη

Ώρα 11:00 Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Αναγέννηση Π. Χρύσας

Ώρα 11:00, Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – ΑΠΟΞ Ραιδεστός

Ώρα 11:30, Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΕΚ Κυψέλης

Ώρα 11:30  Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – Απόλλων Διομήδειας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

Share it