Οι διαιτητές που ορίστηκαν στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης, οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τα  παιχνίδια για την 2η αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι αουτ της Α1 κατηγορίας, την 3η αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι αουτ σε Α2 και Β’ κατηγορία και την 20η αγωνιστική της Γ’ κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ(Κυριακή 19/3, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Τζεβελεκίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Ασπίδα Ξάνθης  (Κωνσταντινίδης, Οτουζμπίρ, Γκοντόλιας)

Ρεπό: Εχίνος Σπορ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Κυριακή 19/3, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Άρης Πετεινού  (Ουζουνίδης, Αγγελακόπουλος, Πασχαλίδης Αθ.)

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Βιστωνίδα  (Ανεστίδης, Πασχαλίδης Γ., Χρυσέλης Γ.)

Ρεπό: ΑΕ Ξάνθης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ(Κυριακή 19/3, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Κεντητή  (Τσοπουλίδης, Μπαχαρίδης, Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης  (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Γκώγος)

Ρεπό: Ερμής Μάνδρας

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Κυριακή 19/3, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ορφέας Ν. Αμισσού  (Βαχαβιώλος, Κοτινούδης, Καραλευθέρης)

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέρας – Κεσσάνη Ερασμίου  (Γιαπουτζής, Δρακίδης, Τζιβαρτζίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο  18/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης  (Τζεβελεκίδης, Τσεκμές, Χρυσέλης Απ.)

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – ΑΠΟΞ  (Κωνσταντινίδης, Κηλικιώτης, Αγγελακόπουλος)

Ρεπό: Εθνικός Κιμμερίων

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Σάββατο 18/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – ΠΑΣ Φιλίων  (Δρακίδης, Βαμβακίδης, Σιάκκας)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Ατρόμητος Χρύσας  (Καρπουζέλης, Πασχαλίδης Γ., Ιωαννίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 19/3

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Απόλλων Διομήδειας  (Γιαπουτζής, Οτουζμπίρ, Μπένος)

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Αετός Γοργόνας  (Ουζουνίδης, Γκώγος, Ζαχαρίου)

Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Ασπίς Πηγαδίων  (Γκαϊτατζής, Τζιβαρτζίδης, Καρπουζέλης)

Ώρα 11:30, Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Δόξα Σταυρούπολης  (Καραλευθερής, Χρυσέλης Γ., Γκέκας)

ΑΕ Κοτύλης – Ρεμβιακός  3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Share it