Οι διαιτητές που ορίστηκαν στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης, οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τα παιχνίδια της πρεμιέρας στα πλέι οφ και πλέι άουτ σε Α1, Α2 και Β’ κατηγορία αλλά και τις 18ης αγωνιστικής στην Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ(Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Άρης Αβάτου  (Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ηρακλής Ν. Ζυγού  (Γιαπουζής, Γκοντόλιας, Βαμβακίδης)

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Νέστος Κύρνου  (Τζεβελεκίδης, Κηλικιώτης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού  (Κωνσταντινίδης, Μπαχαρίδης, Οτουζμπίρ)

Ρεπό: ΑΟ Βιστωνίδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ(Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Απόλλων Ξάνθης  (Μαγγίνας, Δέλλιος, Γκέκας)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας  (Ουζουνίδης, Πασχαλίδης Αθ., Σουρουτζίδης)

Ρεπό: Άτλας Σελίνου

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Ν. Αμισσού: Ορφέας Ν. Αμισσού – Ελπίς Γενησέας  (Ανεστίδης, Βαχαβιώλος, Σιάκκας)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεσσάνη Ερασμίου  (Κοτινούδης, Χρυσέλης Απ., Τζιβαρτζίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ(Σάββατο 4/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – ΑΠΟΞ  (Ουζουνίδης, Γκοντόλιας, Σουρουτζίδης)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Εθνικός Κιμμερίων  (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Γκώγος)

Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ(Σάββατο 4/3, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ελπίς Σουνίου  (Καρπουζέλης, Κωνσταντινίδης, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ατρόμητος Χρύσας  (Δρακίδης, Καραλευθέρης, Πασχαλίδης Γ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 5/3, Ώρα 11:00

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Τζεβελεκίδης, Καρπουζέλης, Μπένος)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Απόλλων Διομήδειας (Ανεστίδης, Χρυσέλης Απ., Κηλικιώτης)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων  – Αετός Γοργόνας  (Δέλλιος, Μαγγίνας, Οτουζμπίρ)

Ώρα 12:00, Γήπεδο ΔΑΚ : ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Κοτύλη  (Γκαϊτατζής, Γκέκας, Σιάκκας)

Σμίνθη – Ρεμβιακός  3-0 α.α.

Ρεπό:Δόξα Σταυρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Share it