Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις συναντήσεις της 18ης και τελευταίας της κανονικής περιόδου σε Α1, Α2 και Β’ κατηγορία, αλλά και αυτές της 17ης στην Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Κυριακή  19/2, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδας (Τσοπουλίδης, Ζαφειρίου, Βαμβακίδης)

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – Αστέρας Μαγικού  (Γκαϊτατζής, Δρακίδης, Χρυσέλης Γ.)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλή Ζυγού – Άρης Πετεινού  (Κωνσταντινίδης, Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Τζεβελεκίδης, Μαγγίνας, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Εχίνος Σπορ  (Γιαπουτζής, Κούλα Χασάν, Αγγελακόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 18/2, Ώρα 15:30

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Ερμής Μάνδρας  (Κωνσταντινίδης, Σουρουτζίδης, Εμίν Κεχαγιά)

Κυριακή 19/2, Ώρα 15:30

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ελπίς Γενησέας  (Σουρουτζίδης, Χρυσέλης Απ., Καρπουζέλης)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Κεσσάνη Ερασμίου  (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Κοτινούδης)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης  (Καλοπήτας, Πασχαλίδης Γ., Πασχαλίδης Αθ.)

Ορφέας Ν. Αμισσού – Κεραυνός Λευκόπετρας  3-0 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Σάββατο 18/2, Ώρα 15:30)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – ΑΠΟΞ  (Δρακίδης, Κούλα Χουσείν, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Ελπίδες Ξάνθης  (Καρπουζέλης, Γκαϊτατζής, Σιάκκας)

Γήπεδο Σελέρου: Ερ. Αστέρας Σελέρου – Μέλισσα  (Μπαχαρίδης, Χρυσέλης Απ., Γκέκας)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Φίλιππος Δροσερού  (Κοτινούδης, Τζιβαρτζίδης, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – ΠΑΣ Φιλίων  (Μαγγίνας, Ζαφειρίου, Κηλικιώτης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 18/2, Ώρα 15:30

Ώρα 12:00, Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Κοτύλη  (Βαχαβιώλος, Ανεστίδης, Χρυσέλης Γ.)

Κυριακή 19/2

Ώρα 11:00, Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Ανεστίδης, Γκοντόλιας, Γκέκας)

Ώρα 11:00, Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΕΚ Κυψέλης  (Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ, Ιωαννίδης)

Ώρα 12:00, Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΠΟΞ Ραιδεστός  (Δέλλιος, Σιάκκας, Μπένος)

Ρεπό: Απόλλων Διομήδειας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Share it