Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στα παιχνίδια της ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητές που ορίστηκαν αν διευθύνουν τα παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής και στις τέσσερις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές που ορίστηκαν:

Α1 κατηγορία(Κυριακή 29/1, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – ΑΟ Βιστωνίδας (Ανεστίδης, Καραλευθερής, Γκώγος)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Νέστος Κύρνου (Ουζουνίδης, Αγγελακόπουλος, Πασχαλίδης Α.)

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Γκαϊτατζής, Κηλικιώτης, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού (Γιαπουτζής, Βαμβακίδης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Ξάνθης (Κωνσταντινίδης, Εμπλιούκ, Ελευθεράκης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α2 κατηγορία(Σάββατο 28/1, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας (Τζεβελεκίδης, Κούλα Χουσείν, Βαμβακίδης)

Α2 κατηγορία(Κυριακή 29/1, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ορφέας Ν. Αμισσού (Κοτινούδης, Πασχαλίδης Γ., Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού (Τζεβελεκίδης, Ζαφειρίου, Τζιβαρτίδης)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεντητή Ξάνθης (Σουρουτζίδης, Γκοντόλιας, Χρυσέλης Α.)

Ελπίς Γενησέας – Κεραυνός Λευκόπετρας  3-0 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ κατηγορία(Σάββατο 28/1, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – ΑΠΟΞ (Κωνσταντινίδης, Κωτινούδης, Καραλευθερής)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ατρόμητος Χρύσας (Γιαπουτζής, Ζαφειρίου, Χρυσέλης Α.)

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ερ. Αστέρας Σελέρου (Μαγγίνας, Γκαϊτατζής, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Σουνίου: Εν. Ελπίς Σουνίου – Εθνικός Κιμμερίων (Ελευθεράκης, Αγγελακόπουλος, Γκοντόλιας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γ’ κατηγορία(Κυριακή 29/1, Ώρα 11:00)

Ώρα 12:00,  Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – ΑΕΚ Κυψέλης (Δέλλιος, Καλοπήτας, Γκέκας)

Γήπεδο Τοξοτών: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Σμίνθη (Κοτινούδης, Μαγγίνας, Σουρουτζίδης)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Δρακίδης, Καραλευθερής, Κηλικιώτης)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Ασπίς Πηγαδιων (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Γκώγος)

Ρεμβιακός – Δόξα Σταυρούπολης  0-3 α.α.

Ρεπό: Αετός Γοργόνας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Share it