Ο Κουμπαράκης ορίστηκε στο Ξάνθη – ΟΦΗ για το Κύπελλο! Εξ’ ολοκλήρου Θρακιώτικος ορισμός στα Πηγάδια

Εξ’ ολοκλήρου Θρακιώτικος είναι ο ορισμός της ΚΕΔ για το παιχνίδι της Ξάνθης με τον ΟΦΗ την Τετάρτη στις 15:00 στα Πηγάδια, στο πρώτο παιχνίδι της φάσης των “16” του Κυπέλλου Ελλάδας.

Πιο συγκεκριμένα η ΚΕΔ όρισε τον Στέφανο Κουμπαράκη της ΕΠΣ Θράκης να διευθύνει την συνάντηση, έχοντας ως βοηθούς τον Αϊχάν Χούσκογλου επίσης της ΕΠΣ Θράκης και τον Σπύρο Βασιλόπουλο της ΕΠΣ Έβρου. Τέταρτος ορίστηκε ο Γιώργος Κυριαζίδης επίσης της ΕΠΣ Έβρου.

Θρακιώτικο ορισμό έχουμε και στο παιχνίδι του Άρη με τον Ολυμπιακό με τον Μανώλη Ταπαντζά απο την ΕΠΣ Θράκης να ορίζεται ως παρατηρητής.

Αναλυτικά:

Τρίτη (10/1)

17.15 Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής), Τσολάκης (Αθηνών)

4ος: Ρούσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

19.30 Λεβαδειακός-ΑΕΚ

Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)

Βοηθοί: Καμπούρης (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Τετάρτη (11/1)

15:00 Ξάνθη – ΟΦΗ

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

Βοηθοί: Αϊχάν Χουσκόγλου (Θράκης), Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος: Γεώργιος Κυριαζίδης (Έβρου)

17:15 Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Γεώργιος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Εμμανουήλ Βλάσσης (Λασιθίου)

4ος: Χαράλαμπος Σωτηριάδης (Λασιθίου)

17:15 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Ιωάννης Νεοφυτιάδης (Κορίνθου)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας), Γεώργιος Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

19:30 Άρης – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Τριαντάφυλλος Τίκας (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς), Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Πέμπτη (12/1)

17:15 Λαμία – Ατρόμητος

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Δημήτριος Βερρης (Λέσβου), Ιωάννης Κοντίζας (Πειραιά)

4ος: Χαράλαμπος Αθανασίου (Άρτας)

19:30 Παναθηναϊκός – Κισσαμικός

Διαιτητής: Νικόλαος Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Δημήτριος Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος: Γεώργιος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Share it