Το πρόγραμμα του Σαβ/κύριακου 19-20 Νοεμβρίου στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΘΡ

Αναλυτικά  το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Κοιλάδας, 14:00  ΑΟ Σερρών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 19/11

Κ.Γ. Αλεξ/πολης, 14:00  ΓΕΑ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Ορεστιάδας , 17:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ –  4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Σουφλίου, 12:00  Έβρος Σουφλίου – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Αλεξ/πολης, 11:00  Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β΄ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κ.Γ. Ορεστιάδας, 15:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα, 12:00  Αμυγδαλεώνας – Ανδροσθένης Θάσου

ΔΑΚ Ξάνθης, 13:00  Ερμογένης Ξάνθης Β΄ – ΑΟ Καβάλας

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 19/11

Κομοτηνής, 20:00  ΑΕ Κομοτηνής – Ακαδημία Κομοτηνής

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Μπαλτατζής, 14:00  ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης

Ρεπό: Αμαζόνες Μαΐστρου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Σουφλίου, 19:00 Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φερών

ΑΟ Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 15/01/2017)

Ρεπό: ΑΟ Νέας Βύσσας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα, 12:00  Αμυγδαλεώνας – Ανδροσθένης Θάσου

ΔΑΚ Ξάνθης, 13:00  Ερμογένης Ξάνθης Β΄ – ΑΟ Καβάλας Γ΄

Κ.Γ. Καβάλας, 16:00  ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Χρυσούπολης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Μπαλτατζής, 12:00  ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Μπαλτατζής, 12:00  ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Μαΐστρου, 14:00  Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής Β΄

ΑΕ Κομοτηνής – Ακαδημία Κομοτηνής  (Κυριακή 27/11/2016)

Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης Γ΄

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20/11

Κ.Γ. Αλεξ/πολης, 13:00  Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄

Κ.Γ. Σουφλίου, 17:00  Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φερών

ΑΟ Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 15/01/2017)

Share it