Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στις τέσσερις κατηγορίες της ΕΠΣ Ξάνθης

Ανακοινώθηκαν απo την Επιτροπή  Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητικές τριπλέτες, που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της ένωσης αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Κυριακή 6/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – ΑΕ Ξάνθης: ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Ασπίδα Ξάνθης: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Ηρακλής Ζυγού: ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ ΓΚΩΓΟΣ

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Κύρνου: ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ ΟΤΟΥΖΜΠΙΡ

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Άρης Αβάτου: ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ Α.

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Σάββατο 5/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Κεντητή: ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ. Τ

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέας – Δόξα Μυρωδάτου: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΤΙΝΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ Α

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Π. Μελάς Κουτσού: ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Άτλας Σελίνου: ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΡΑΚΙΔΗΣ

Κεραυνός Λευκόπετρας – Ορφέας Ν. Αμισσού  0-3 α.α.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Σάββατο 5/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Ελπίς Σουνίου: ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΙΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ερ. Αστέρας Σελέρου: ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΛΙΑΡΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Κυριακή 6/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Εθνικός Κιμμερίων: ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ ΜΠΑΓΙΟΥΚ

Γήπεδο ΔΑΚ(Ασπόδα): Φίλιππος Δροσερού – Ατρόμητος Χρύσας: ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΜΠΑΝΟΣ

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Αετός Τοξοτών: ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(Κυριακή 6/11, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Αναγέννηση Π. Χρύσας: ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Α ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – ΑΕΚ Κυψέλης: ΚΟΤΙΝΟΥΔΗΣ ΜΠΑΓΙΟΥΚ ΜΠΕΝΟΣ

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Σμίνθη: ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Κεραυνός Π. Κατραμίου: ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΓΚΩΓΟΣ ΜΠΙΤΖΙΛΗ

Κοτύλη – Ρεμβιακός  3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

Share it