Οι διαιτητές σε Α’ και Β’ κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου! Κεσούδης, Βασιλόπουλος και Σουβάρας στα παιχνίδια των φαβορί για τον τίτλο στην Α’!

Α’ ερασιτεχνική κατηγορία

Κυριακή 16/10, 16:30

ΑΛΕΞ − Ποντιακός: Σιδηρόπουλος, Σαμουρκασίδης, Κωνσταντάκης

Έβρος Σουφλίου − Ένωση Άνθειας/Αριστείνου: Κεσούδης, Καραΐσκος, Παλαιοπάνης

Ακρίτας Νέας Βύσσας − Α.Ε.Διδυμοτείχου: Βασιλόπουλος, Μπρίμπος, Γεωργακούδης

Ατρόμητος Ασπρονερίου − Άρδας Καστανεών: Σημίδης, Διαμαντής, Δαλαμπούρας

Θράκη Φερών −  Ορέστης Ορεστιάδας: Σουβάρας,  Κίτσος Κ., Σουμάκας

Ιπποκράτης − Εθνικός Αλεξανδρούπολης: Στρατούδης, Παπάς, Κτιστόπουλος

 

Β’ ερασιτεχνική κατηγορία

Νότιος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Σάββατο 15/10, 16:30

Αρίστεινο − Νιψα: Σταφυλάς, Στρατούδης Χ., Ναζιρόπουλος

ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού: Στρατούδης Β., Θάνος, Γιαννόπουλος

Κυριακή 16/10, 11:00

Ασπίδα Βρυσούλας − Μοναστηράκι: Σουβάρας, Κώνογλου, Τρυπής

Ν. Χιλή − Μάκρη: Σαμουρκασίδης, Τουντζιαράκης, Γιαννόπουλος

Κυριακή 16/10, 16:30

Κ20 Εθνικού Αλεξ/πολης − Δορίσκος:  Κονταρας, Βακαλίδης, Λιαπάτης

Καππαδοκία − Ατρόμητος Άβαντα: Σταφυλάς, Τουντζιαράκης, Στρατούδης

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Έβρου

Κεντρικός Όμιλος

1η Αγωνιστική

Σάββατο 15/10, 16:30

Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων − ΟΦΙ Ισαακίου: Κωνσταντάκης, Πέγιος, Παπαχρήστου

Θύελλα Παλιουρίου − ΑΕΔ Β’: Σουμάκας, Χρηστίδου, Κελεσίδης

Ορφέας Σοφικού − AΟ Τυχερού: Οουζουνίδης, Καλαϊτζίδης, Πανταζόπουλος

Κυριακή 16/10, 11:00

Δόξα Ελληνοχωρίου − Αναγέννηση Μεταξάδων: Σταγκόπουλος, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης

Κυριακή 16/10, 16:30

Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς − Πυρσός Σιδηρούς: Οουζουνίδης, Πανταζόπουλος, Τρυπης
Ακρίτας Δαδιάς − Δόξα Δόξας: Σιβούδης, Κελεσίδης, Παπαχρήστου

Βόρειος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Σάββατο 15/10, 16:30

Ορφέας Δικαίων − Ρίζια: Δαλαμπούρας, Κίτσος Χρ., Θεοδωράκης

Πεντάλοφος − Ομόνοια Φυλακίου: Σαβούδης, Τσίκας, Απιδόπουλος

ΑΟ Νεοχωρίου − Θύελλα Κυπρίνου: Δερμετζόγλου, Παπάς, Κτιστόπουλος

Ακρίτας Ορμενίου − Δόξα Ορεστιάδας: Δαλής, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος

Κυριακή 16/10, 11:00

Ηρακλής Σαγήνης − Ένωση Οινόης: Βασιλόπουλος, Μπρίμπος, Γεωργακούδης

Δόξα Στέρνας − Ασπίδα Θουρίου: Δαλής, Κεσούδης, Τσομπανίδης

Share it