Το πρόγραμμα της Super League μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου! Όλες οι κρίσιμες ημερομηνίες για την Ξάνθη

Tο αναλυτικό πρόγραμμα από την 7η έως τη 15η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας εξέδωσε την Τρίτη (27/9) η Super League.

Συνολικά η Ξάνθη θα αγωνιστεί 5 Σάββατα και 4 Κυριακές, με το ματς με τον Ατρόμητο την προσεχή Δευτέρα(3/10) να είναι το μοναδικό Δευτεριάτικο ματς που θα δώσει η Ξάνθη. Εκκρεμούν οι ημερομηνίες των δύο αναβληθέντων αγώνων με Ηρακλή στο Καυτατζόγλειο και Ολυμπιακό στα Πηγάδια. Ενώ το εκτός έδρας ματς με τον Παναθηναϊκό θα γίνει το μεσημέρι της Κυριακής 16 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της Super League μέχρι το φινάλε του πρώτου γύρου:

7η αγωνιστική

Σάββατο (15/10)

Παναιτωλικός – Κέρκυρα (16.00)

Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς (18.15)

Πανιώνιος – Ολυμπιακός (20.30)

Κυριακή (16/10)

Παναθηναϊκός – Ξάνθη (16.00)

Ατρόμητος – Βέροια (18.15)

ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός (18.15)

ΠΑΟΚ – Ηρακλής (20.30)

Δευτέρα (17/10)

ΑΕΛ – ΑΕΚ (19.30)

8η αγωνιστική

Σάββατο (22/10)

Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης (16.00)

Πλατανιάς – Ξάνθη (18.15)

ΑΕΚ – Πανιώνιος (20.30)

Κυριακή (23/10)

Ηρακλής – Ατρόμητος (16.00)

Λεβαδειακός – Παναιτωλικός (18.15)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ (18.15)

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (20.30)

Δευτέρα (24/10)

Βέροια – Παναθηναϊκός (19.30)

9η αγωνιστική

Σάββατο (29/10)

ΑΕΛ – Πανιώνιος (15.00)

Ξάνθη – Κέρκυρα (17.15)

Ατρόμητος – Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (30/10)

Παναθηναϊκός – Ηρακλής (15.00)

Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός (17.15)

Βέροια – Πλατανιάς (17.15)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (31/10)

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

10η αγωνιστική

Σάββατο (5/11)

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης (15.00)

Λεβαδειακός – Ξάνθη (17.15)

ΑΕΚ – Ατρόμητος (19.30)

Κυριακή (6/11)

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ (15.00)

Κέρκυρα – Βέροια (17.15)

Παναιτωλικός – ΑΕΛ (17.15)

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (7/11)

Ηρακλής – Πλατανιάς (19.30)

11η αγωνιστική

Σάββατο (19/11)

Ηρακλής – Κέρκυρα (15.00)

Βέροια – Λεβαδειακός (17.15)

Πλατανιάς – Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (20/11)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ (15.00)

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός (17.15)

Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (21/11)

Ατρόμητος – Πανιώνιος (19.30)

12η αγωνιστική

Σάββατο (26/11)

ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια (15.00)

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ (17.15)

ΑΕΚ – Πλατανιάς (19.30)

Κυριακή (27/11)

Ολυμπιακός – Κέρκυρα (15.00)

Λεβαδειακός – Ηρακλής (17.15)

Παναιτωλικός – Ξάνθη (17.15)

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (28/11)

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος (19.30)

13η αγωνιστική

Σάββατο (3/12)

Βέροια – Παναιτωλικός (15.00)

Πλατανιάς – Πανιώνιος (17.15)

Κέρκυρα – ΑΕΚ (19.30)

Κυριακή (4/12)

Ολυμπιακός – Λεβαδειακός (15.00)

ΑΕΛ – Ατρόμητος (17.15)

Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης (17.15)

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (19.30)

Δευτέρα (5/12)

Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

14η αγωνιστική

Σάββατο (10/12)

Αστέρας Τρίπολης – Βέροια (15.00)

Ξάνθη – ΑΕΛ (17.15)

ΑΕΚ – Λεβαδειακός (19.30)

Κυριακή (11/12)

Παναιτωλικός – Ηρακλής (15.00)

ΠΑΟΚ – Πλατανιάς (17.15)

Πανιώνιος – Κέρκυρα (17.15)

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (12/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός (19.30)

15η αγωνιστική

Σάββατο (17/12)

Βέροια – Ξάνθη (15.00)

Πλατανιάς – Ατρόμητος (17.15)

Κέρκυρα – ΠΑΟΚ (19.30)

Κυριακή (18/12)

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός (15.00)

Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης (17.15)

Λεβαδειακός – Πανιώνιος (17.15)

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (19/12)

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Share it

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.