Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα του 49ου πρωταθλήματος της Volley League!

Έγινε γνωστό πριν από λίγο το πλήρες πρόγραμμα της του 49ου πρωταθλήματος Volley League στη πρεμιέρα του οποίου οι Εβρίτες κοντράρονται με δύο ομάδες της Θεσσαλονίκης. Στο ξεκίνημα που έχει οριστεί στις 22 Οκτωβρίου, ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης υποδέχεται τον πρωταθλητή ΠΑΟΚ, ενώ η Ορεστιάδα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Ηρακλή.

Το πρόγραμμα Volley League «Πάμε Στοίχημα» 2016-17

1η Αγωνιστική                   12η Αγωνιστική
22/10/2016                         Τετ. 11/1/2017
Φοίνικας Σύρου-Κηφισιά
Κύζικος-Παναθηναϊκός
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκ.
Εθνικός Αλ.-ΠΑΟΚ
Ηρακλής-Ορεστιάδα

2η Αγωνιστική                   13η Αγωνιστική
29/10/2015                         14/1/2017
Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου
Κηφισιά-Κύζικος
Παναθηναϊκός-Παναχαϊκή
Ολυμπιακός-Παμβοχαϊκός
Ηρακλής Χαλκ.-Εθνικός Αλ.
Ορεστιάδα-ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική                   14η Αγωνιστική
5/11/2016                            21/1/2017
Κύζικος-Ηρακλής
Παναχαϊκή-Κηφισιά
Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός
Εθνικός Αλ.-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Χαλκ.
Φοίνικας Σύρου-Ορεστιάδα

4η Αγωνιστική                   15η Αγωνιστική
12/11/2016                         4/2/2017
Ηρακλής-Παναχαϊκή
Φοίνικας Σύρου-Κύζικος
Κηφισιά-Παμβοχαϊκός
Παναθηναϊκός-Εθνικός Αλ.
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Ορεστιάδα-Ηρακλής Χαλκ.

5η Αγωνιστική                   16η Αγωνιστική
19/11/2016                         11/2/2017
Παμβοχαϊκός-Ηρακλής
Παναχαϊκή-Φοίνικας Σύρου
Εθνικός Αλ.-Κηφισιά
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Ηρακλής Χαλκ.-Ολυμπιακός
Κύζικος-Ορεστιάδα

6η Αγωνιστική                   17η Αγωνιστική
26/11/2016                         18/2/2017
Ηρακλής-Εθνικός Αλ.
Φοίνικας Σύρου-Παμβοχαϊκός
Κύζικος-Παναχαϊκή
Κηφισιά-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκ.
Ορεστιάδα-Ολυμπιακός

7η Αγωνιστική                   18η Αγωνιστική
3/12/2016                            25/2/2017
ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Εθνικός Αλ.-Φοίνικας Σύρου
Παμβοχαϊκός-Κύζικος
Ηρακλής Χαλκ.-Κηφισιά
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Παναχαϊκή-Ορεστιάδα

8η Αγωνιστική                   19η Αγωνιστική
10/12/2016                         4/3/2017
Ηρακλής-Ηρακλής Χαλκ.
Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ
Κύζικος-Εθνικός Αλ.
Παναχαϊκή-Παμβοχαϊκός
Κηφισιά-Ολυμπιακός
Ορεστιάδα-Παναθηναϊκός

9η Αγωνιστική                   20η Αγωνιστική
Τετ 14/12/2016                  Τετ. 8/3/2017
Ολυμπιακός-Ηρακλής
Ηρακλής Χαλκ.-Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ-Κύζικος
Εθνικός Αλ.-Παναχαϊκή
Παναθηναϊκός-Κηφισιά
Παμβοχαϊκός-Ορεστιάδα

10η Αγωνιστική                  21η Αγωνιστική
17/12/2016                         11/3/2017
Ηρακλής-Παναθηναϊκός
Φοίνικας Σύρου-Ολυμπιακός
Κύζικος-Ηρακλής Χαλκ.
Παναχαϊκή-ΠΑΟΚ
Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλ.
Ορεστιάδα-Κηφισιά
11η Αγωνιστική                   22η Αγωνιστική
28/12/2016                         25/3/2017
Κηφισιά-Ηρακλής
Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός-Κύζικος
Ηρακλής Χαλκ.-Παναχαϊκή
ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός
Εθνικός Αλ.-Ορεστιάδα

 

Share it